Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Yard Cups do sorbetów

+48 604768787

Yard Cups to kolorowe, wykonane z plastiku kielichy do mrożonych napojów, które lubiane są przez dzieciaki. Jeśli masz swój sklep gastronomiczny, opakowania mogą mieć naklejone logo Twojej firmy. Kielichy Yard Cups można wykorzystywać do serwowania drinków oraz sprzedaż mrożonej kawy. Połączenie nowoczesności i doświadczenia umożliwiły powstanie prężnej i dynamicznej firmy. Jesteśmy głównym, europejskim producentem nowoczesnych kubków. Przyciągający wzrok design naszych kubków doceniają klienci w całej Europie. Współpracujemy od długiego czasu wyłącznie z zaufanymi dostawcami w branży i używamy najwyższej jakości produkty, dzięki temu wytwarzamy produkty w atrakcyjnych cenach.

Yard Cups do sorbetów

Yard Cups do sorbetów

https://yardcups.eu/
Chróstnik 105, 59-311 Chróstnik
Tel. +48 604768787
e-mail:
NIP:
REGON:

https://yardcups.eu/: yard cups

Yard Cups do sorbetów
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.