Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK

+48725789289

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom naszych klientów, dzięki czemu powstała firma Perła Serwis, która specjalizuje się w specjalistycznym czyszczeniu waszych podjazdów, tarasów, chodników, balkonów, elewacji i fasad, ogrodzeń, a także dachów i wielu innych. Do pracy wykorzystujemy podgrzewacze wody, co pozawala nam na usuwanie biologicznych zabrudzeń takich jak glony, grzyby, mchy, porosty, a także gumy do żucia, czy brud komunikacyjny itp. Jednakże przy ciężkich zabrudzeniach takich jak plamy olejowe, rdzawe naloty, zabrudzenia budowlane wykorzystujemy specjalistyczną chemię. W parku maszynowym posiadamy profesjonalne myjki, niedostępne w popularnych sklepach budowlanych, zostały one zbudowane pod kątem naszych indywidualnych potrzeb. Podłoża na których najczęściej pracujemy to:
- kostki brukowe, betonowe, granitowe, płyty tarasowe, kamienie. W ramach usługi zajmujemy się również uzupełnianiem spoin oraz impregnacją betonowych powierzchni.
Najczęściej północna ściana naszej nieruchomości, ale nie tylko elewacja porasta zielonym nalotem. Są to zabrudzenia biologiczne m.in. glony, grzyby, pleśń, mchy oraz porosty. Psują nie tylko wygląd, ale wpływają również na stan techniczny elewacji. Myjemy:
- tynki cienkowarstwowe takie jak akrylowe, mineralne, silikatowe, silikatowe i inne
- elewacje plastikowe, blaszane, drewniane, z kamienia, piaskowca, cegły, betonu
W związku z rosnącym zainteresowaniem konserwacji dachów odbyliśmy specjalistyczne szkolenia w tym zakresie, a także uzyskaliśmy niezbędne uprawienia, które pozwalają na wykonywanie prac wysokościowych w bezpieczny sposób. Myjemy i konserwujemy dachówki:
- betonowe, ceramiczne, blaszane i inne
Kontakt z nasza firmą pod numerem telefonu 725 789 289.

MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK

MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/
Akacjowa 7, 55-095 Długołęka
Tel. +48725789289
e-mail: biuro@perlaserwis.pl
NIP: 8961426402
REGON: 385465137

https://perlaserwis.pl/czyszczenie-kostki-brukowej/

MYCIE WYSOKOCIŚNIENIOWE DOLNY ŚLĄSK
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.