Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

75 741 03 58

Firma STAL-HURT jest polecanym wytwórcą ukierunkowanym na sprzedaż lemieszy z odpornej stali Hardox. Firma znajduje się na rynku od wielu lat i niezmiennie utrzymuje niezrównaną jakość świadczonych usług. Flagowy produkt spółki to lemiesze. To niesłychanie niepoddatne na zarysowania oraz zgniecenia części np. do koparek. Lemiesze zazwyczaj możemy zobaczyć na zwieńczeniu części pracującej z urobkiem. Firma STAL-HURT oferuje w sprzedaży lemiesze z blachy trudnościeralnej do mieszarek, które zazwyczaj stosowane są do budowy dróg. Części do maszyn, które sprzedajemy są nadzwyczajnej wytrzymałości. Są bardzo dobrze znane przez użytkowników: pogłębiarek, równiarek, spychaczy i pozostałych maszyn. Części do maszyn, które są niepodatne na zniszczenia pozwalają zapobiec awariom i wykonywać inwestycję bez niepotrzebnych spowolnień.

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

Blacha trudnościeralna STAL-HURT

https://www.stal-hurt.com/
ul. Główna 136, 58-410 Marciszów
Tel. 75 741 03 58
e-mail: biuro@stal-hurt.com
NIP:
REGON:

https://www.stal-hurt.com/: Hardox

Blacha trudnościeralna STAL-HURT
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.