Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

512 115 051

Czynności notarialne Jelenia Góra to renomowana kancelaria notarialna, która od czasu lat świadczy kompleksowe usługi notarialne na najwyższym poziomie. Zespół doświadczonych notariuszy, z pełnym zaangażowaniem i profesjonalizmem, służy pomocą w każdej kwestii. Kancelaria Notarialna Jelenia Góra oferuje pełną gamę usług notarialnych. Notariusze specjalizują się w czynnościach notarialnych, takich jak: sporządzanie aktów notarialnych, poświadczeń, odpisów, zaświadczeń natomiast protokołów. Zapewniają i pełną pomagier w zakresie przygotowania dokumentów oraz ich weryfikacji, zgodnie z obowiązującymi przepisami prawa. Wśród usług Kancelarii Notarialnej Jelenia Góra wskazane jest zamienić Sporządzanie aktów notarialnych. Notariusze przygotowują zaś sporządzają wszelkiego rodzaju akty notarialne, w tym umowy sprzedaży, umowy darowizny, umowy przedwstępnej, umowy dzierżawy, umowy najmu, testamenty, pełnomocnictwa, spółki osobowe, spółki kapitałowe zaś bez liku innych. Odpisy, poświadczenia zaś zaświadczenia - Notariusze sporządzają odpisy z dokumentów, poświadczają ich kongruencja spośród oryginałem natomiast wystawiają zaświadczenia o stanie cywilnym, o tym, że figura fizyczna nie figuruje w ewidencji dłużników niewypłacalnych, o tym, że wiadomy idea nie jest obciążony hipoteką.

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski

https://notariuszejeleniagora.pl/
Al. Wojska Polskiego 32/12, 58-500 Jelenia Góra
Tel. 512 115 051
e-mail: piotr@notariuszejeleniagora.pl
NIP: 6912186109
REGON: 021883641

https://notariuszejeleniagora.pl/: Czynności notarialne Jelenia Góra

Kancelaria Notarialna Notariusz Piotr Malinowski
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.