Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Hurtownia warzyw Pol Mar

+48 660 459 458

Hurtownia owoców i warzyw Pol Mar codziennie zaopatrza dystrybutorów i kucharzy w zawsze świeże owoce i warzywa. Nasza działalność cechuje współpraca z ponad 10000 lokalnych producentów i dostawców. Dostarczamy asortyment zgodne z oczekiwaniami swoich klientów i zapewniamy dostawę w optymalnych warunkach gwarantujących świeżość i smak. Idęa naszej działalności jest wsparcie polskich rolników na rynku UE. Nasze przedsiębiorstwo rozpoczęło swoją działalność w 2000 roku aktualnie nasza siedziba znajduje się w Jakubowicach około 20 km od Krakowa. Współpracujemy z największymi sieciami spożywczymi, w których klienci chcą kupować dobrej jakości produkty. W trosce bezpieczeństwo i optymalną jakość, kontrolujemy nasze produkty od pola do talerza.

Hurtownia warzyw Pol Mar

Hurtownia warzyw Pol Mar

https://polmar.net/
Jakubowice 77 Pol Mar Paweł Grzyb, 32-100 Proszowice
Tel. +48 660 459 458
e-mail: sprzedaz@polmar.net
NIP: 6821595285
REGON: 367816504

https://polmar.net/: Hurtownia warzyw

Hurtownia warzyw Pol Mar
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.