Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Ekologiczne przewozy turystyczne

518 518 695

Firma Melex Łeba - Ecobusyleba oferuje ekologiczne przewozy turystyczne w mieście Łeba i okolicach od 2010 roku. Specjalizują się w usługach turystycznych, wykorzystując w pełni elektryczne i bezpieczne pojazdy typu melex. Ich flota obejmuje meleksy o różnych rozmiarach, w tym 16- i 13-osobowe, idealne dla zorganizowanych grup turystów. Oferują transport do popularnych atrakcji, w tym ruchomych wydm, parku dinozaurów, fokarium oraz Słowińskiego Parku Narodowego. Dodatkowo, zapewniają całodobową infolinię oraz indywidualnie dostosowane usługi transportowe, w tym transfery na lotniska. Firma cieszy się pozytywnymi opiniami klientów, podkreślającymi profesjonalizm, punktualność i dostępność usług.

Ekologiczne przewozy turystyczne

Ekologiczne przewozy turystyczne

https://ecobusyleba.pl
Wojska Polskiego 20, 84-360 Łeba
Tel. 518 518 695
e-mail:
NIP: 8411348648
REGON:

https://ecobusyleba.pl: Melex Łeba- ecobusyleba

Ekologiczne przewozy turystyczne
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.