Bootstrap Themes

Wizytówki NAP

Trafiłeś właśnie na portal internetowy, na którym prezentujemy wizytówki różnych firm z całej polski. Wszystkie wizytówki podzieliliśmy na wiele głónych kategorii, można również skorzystać z wewnętrznej wyszukiwarki firm.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

+48 42 203 21 18

Kamperjada ma w ofercie świetnej klasy kampery firmy Laika o minimalnym przebiegu i największej przydatności. Wypożyczenie kampera jest idealnym pomysłem na zagraniczny wyjazd.Samochody są perfekcyjnie przystosowane dla pary lub kilku osób. Profesjonalna wypożyczalnia kamperów Łódź oferuje najlepsza jakość i satysfakcję w trakcie wojaży. Samochody możesz wypożyczyć w kilku różnych miastach w Polsce – Warszawa (Olszewnica Stara), Łódź, Wrocław, Kraków. Oferowane kampery mają ogrzewanie gazowe oraz klimatyzację z funkcją grzania. Z pomieszczeń użytkowych można wymienić mini sypialnie z materacami, prysznic i toaletę, część dzienną z aneksem kuchennym i stołem. W części kuchennej znajdują się m.in.: blat roboczy, meble kuchenne, szuflady z cichym domykaniem, lodówka i nierdzewny zlew. Kamper wyposażony jest w: manualną skrzynię biegów, czujniki cofania, czujnik czadu, podgrzewane lusterka, markizę zewnętrzną oraz pojemny garaż.

Wynajem kamperów premium Kamperjada

Wynajem kamperów premium Kamperjada

https://kamperjada.pl
ul. Herberta, 92-109 Łódź
Tel. +48 42 203 21 18
e-mail: biuro@kamperjada.pl
NIP: 7282858222
REGON:

https://kamperjada.pl: Wypożyczalnia kamperów

Wynajem kamperów premium Kamperjada
Bootstrap Themes

Szukasz informacji o firmie?

U nas je znajdziesz. Możesz się również podzielić własnymi spostrzeżeniami i odczuciami dotyczącymi firm, które prezentujemy na stronie.